Bezpieczeństwo i ochrona

Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Sprawdź, gdzie zamówić tabliczki na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest wiele najróżniejszych pokoi o większym bądź mniejszym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o przedszkolu, sklepie, urzędzie czy biurze – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odszukanie sali, która w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym służbowe obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem wyjątkowo jasny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają trudności z samodzielnym poruszaniem się.

Dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]