Branża prawnicza

Kancelaria prawna – reprezentacja z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ustrzec ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa, respektowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym zwolnieniem lub chociażby nadgodzin. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do uznania racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.