architekt, biuro architektoniczne Kraków
Budownictwo

Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Na pewno chciałbyś, by w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących ofert nie powinno jednak sprawić problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, kiedy zależy ci na czasie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Jakie rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W sieci niezwykle łatwo dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich podstawową zaletą jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za trochę więcej, niż 2000 PLN. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek być gotowym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo droższy niż katalogowy – klienci, którzy go wybiorą powinni liczyć się z wydatkiem rzędu 200 PLN za m2.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]