Budownictwo Usługi

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Zobacz Kraków architekt na https://joannaklusak.com.

Pracownia architektoniczna świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a później czynnie monitorować przebieg prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji.

W czym wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budowli w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje obejmują między innymi pensjonaty, żłobki, kawiarnie czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro projektów może także przygotować plan pojemnych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]