Budownictwo Zakupy

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Kup drzwi drewniane na wymiar.

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, iż jej pracownicy gwarantują konsumentom najwyższą jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale także najwyższa ergonomia, uzyskane za sprawą użycia w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie czterech wartości: satysfakcji klienta, pełnej wygody użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, a także najwyższej jakości.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Produkowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla wymagających konsumentów szukających solidnych oraz nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalną wygodę – efektywnie odgradzają od hałasu z zewnątrz i stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego są one wyposażone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, przyciągający wzrok wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ wykonywane są tylko z surowców najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, co da pewność, iż założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych wykonanych zgodnie z ich osobiście przygotowanym projektem, doskonale zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]