Budownictwo Zakupy

Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych? Zobacz tu.

Popularnym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to organiczny materiał, który odpowiednio konserwowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet kilkanaście lat, a użyty jako detal aranżacji wnętrza sprawia, iż staje się ono bardziej intymne i przytulne. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale łączyć parametry drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się odpowiednią izolacją termiczną oraz małym poziomem rozszerzalności – tzn. nie wykrzywiają się. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami na bazie wody, modele bez progu lub z progiem oraz mnóstwo innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez wiele lat.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz zamontować w swoim domu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowej budowie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych potrzeb klienta i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, ornamentowymi czy witrażowymi, co wyraźnie podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]