Budownictwo Zakupy

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Jeśli chcesz nabyć kontener na gruz, koniecznie sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]