Budownictwo

Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producentów okien drewnianych na www.oknostol.com.pl

Ekologiczne okna drewniane są niebywale eleganckie i ponadczasowe. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od staroświeckich domów po współczesne lokale. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one chętnie zamawiane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna niezwykle efektownie

W dzisiejszych czasach okna drewniane są produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych technik, dzięki czemu charakteryzują się optymalnym wskaźnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a konserwowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, mają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości uchwyty. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – na przykład dębu, jak i typów egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak popularne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez długi czas, ponieważ można samodzielnie je konserwować. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza również trwałe balustrady, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy restaurowaniu zabytków – to materiał nietoksyczny i całkowicie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i gustowne materiały drewniane.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]