Hobby i rekreacja Podróżowanie

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Jesteś zainteresowany pełną ofertą górskich wypraw? Nie zwlekaj! Skieruj się na www.exploruj.pl.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym bezpieczne i solidnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają aktywny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie charakter górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]