Kosztowności

Kolczyki serca – kilka porad na początek

Wszystko o kolczyki srebrne serduszka

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, doskonale podkreślają urodę, są również wspaniałym pomysłem na podarunek. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z czego najczęściej są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wielkie wyjścia

W jubilerstwie często używa się wzoru serca. Jest on punktem wyjścia do projektowania kolczyków tak dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serca są subtelnym nadprogramem wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, tylko w dyskretny sposób uwydatniają naturalną urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wydłużenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki pasują na studniówki, okazjonalne wyjścia oraz randki i rewelacyjnie komponują się one z szykownymi sukienkami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serca – świetny podarunek dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serca wyprodukowane ze złota oraz srebra. Modne są także modele pozłacane, które są niedrogie, a zarazem wyglądają bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone drogimi kamieniami, np. cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych sytuacji. Podarowane kochanej kobiecie – narzeczonej, żonie lub babci, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]