Marketing i reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Projektowanie stron www Kraków - usługa dla Ciebie

Funkcjonalność stron www wynika przede wszystkim z ich projektów. Tworząc strony www musimy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale też doświadczeniu użytkowników – jeśli nawigacja na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko wejdą na inną witrynę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie wykonana witryna? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, którą powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wtedy uwagę użytkownika oraz nakłonią go do akcji. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest także to, by główne elementy strony osadzić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z standardów od dawna obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie nowoczesnej strony www nie jest proste. W przypadku strony firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, że witryna będzie generować zyski, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]