Marketing i reklama Usługi

Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer Google Maps. Kompleksową pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie uzyskasz na www.fotografsv.pl

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie ważny punkt promocji marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych przedsiębiorstw, usług lub marek. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych fotografii, wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej i odpowiedniego opisu firmy. Istnieje także inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer VR – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość bądź biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, szybciej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]