Marketing i reklama Usługi

Google Partner – profesjonalne usługi SEO

Google Partner - dowiedz się co może Ci zaproponować

Google AdWords jest wymieniany wśród najefektywniejszych technik pozwalających na promocję w internecie. Opiera się na wyświetleniu internautom płatnych linków o zawartości dopasowanej do danego wyszukiwania i może podnieść sprzedaż nawet o kilkadziesiąt procent, jeśli kampania AdWords będzie właściwie zorganizowana. Wbrew temu, co sądzi część z nas, zaplanowanie skutecznej strategii AdWords to rzecz dla sprawdzonych specjalistów i bez odpowiednich umiejętności jest prawie niemożliwe. Warto więc powierzyć to zaufanej agencji SEO. Jak ją wybrać? Nie będzie to problemem – wystarczy tylko sprawdzić, czy konkretna firma posiada certyfikat Google Partner.

Certyfikat Google Partner

Google Partner to system, który internetowy koncern opracował, by zagwarantować kontrahentom korzystającym z AdWords profesjonalną pomoc. Opiera się on na przyznaniu firmom SEO odpowiednich porad, dzięki którym są one w stanie opracować bardziej efektywne kampanie dla swoich klientów. Żeby firma uzyskała tytuł Google Partner, jej specjaliści powinni mieć certyfikaty Google AdWords, zaś ona sama powinna wykazać sprawność w kierowaniu budżetami kampanii. Google przyznaje certyfikat Google Partner firmie SEO dopiero po drobiazgowym jej przetestowaniu. Co więc znaczy on dla zamawiających?

Agencje SEO z tytułem Google Partner

Certyfikat Google Partner mówi o tym, że specjaliści z danej agencji posiadają umiejętności, które umożliwiają wybór najlepszych taktyk w trakcie prowadzenia kampanii. Dzięki Google Partner otrzymujemy również pewność, że firma, którą wybierzemy, ma dostęp do rozmaitych nowinek wprowadzanych przez internetowy koncern, zaś jej pracownicy biorą udział w najważniejszych kursach prowadzonych przez Google, jak również mają możliwość skorzystania z jego wsparcia technicznego.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]