Marketing i reklama Usługi

Jak przyciągnąć uwagę klientów? Zaoferuj im wirtualny spacer po swojej firmie

Wirtualny spacer. Kompleksową pomoc fachowca w tej dziedzinie otrzymasz tu.

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy bądź nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można również pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]