Marketing i reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Optymalizacja stron – to się opłaca

SEO optymalizacja strony - więcej o tej usłudze

Zapłaciłeś fortunę za firmową witrynę www, a ta nie przyciąga nowych klientów? Jest doskonale zaprojektowana oraz wyposażona w nowoczesne technologie, jednak klientów w ogóle nie przybywa? Licznik odsłon nie rusza się mimo największych starań? Najpewniej powodów należy szukać w niskiej zauważalności w sieci. Klienci zazwyczaj korzystają z wyszukiwarek – dobry biznesmen powinien więc zadbać o to, by stronę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez żadnych trudności. Jak to osiągnąć? Należy skoncentrować się na stronie, optymalizując ją zgodnie z wytycznymi Google.

Na czym opiera się optymalizacja stron?

Optymalizacja strony to różne działania opierające się na dostosowaniu strony do wymogów Google. Są to zarówno modyfikacje kodu serwisu, jak i uzupełnienie jej właściwą treścią. Okazuje się to bardzo ważne ze względu na to, iż boty Google sprawdzają witryny w myśl z góry ustalonych algorytmów – ważne jest na przykład prawidłowe użycie znaczników HTML i użycie fraz kluczowych.

Zostaw optymalizację stron fachowcom

Optymalizacja stron to działanie potrzebujące sporej wiedzy o wciąż modyfikowanych wytycznych internetowego giganta – z tego względu również nietrafionym rozwiązaniem będzie modyfikowanie witryny bez udziału fachowców korzystając z ogólnodostępnych tutoriali. Zdecydowanie słuszniej zrobimy zlecając to wyspecjalizowanej agencji SEO i traktując to jako inwestycję – przychody osiągane przez naszą firmę mogą podnieść się już po kilku tygodniach od przeprowadzenia optymalizacji.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]