panoramy 360 Google
Marketing i reklama Usługi

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń zakładów pracy i lokali gastronomicznych. Z reguły widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej marki? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia daje odczucie osobistego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co różni je od standardowych fotografii cyfrowych to możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetna metoda na promowanie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają bardzo duże możliwości przedstawienia wnętrza lokalu usługowego, biura albo hostelu. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej ciekawa oraz pomaga szczegółowo zapoznać się z konkretnym punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na komfortowych pomieszczeniach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do opracowania panoram 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, choć teoretycznie można zrealizować samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych powinno się zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję przygotowania najlepszej jakości fotografii, które dodatkowo będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]