Marketing i reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz prostota użycia go do wyszperania potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, funkcjonujących tylko w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Wrocławiu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla małych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów lub usług używają przeważnie fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę danej miejscowości, jak np. “sklep z elektroniką kraków”, “masażysta kraków” lub “cukiernia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym klientom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie efekty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]