Marketing i reklama

Raport danych pozafinansowych – co daje?

Raport danych pozafinansowych. Kompleksową pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie uzyskasz na http://www.pracowniaregister.pl/raporty/

Raporty danych pozafinansowych są coraz częściej tworzone przez różne przedsiębiorstwa. Na ich opracowanie najczęściej decydują się wiodące marki – państwowe koncerny oraz światowe holdingi, lecz docenia się je także w nieco mniejszych przedsiębiorstwach. Najpopularniejszym rodzajem raportu danych pozafinansowych jest CSR, a więc raport odpowiedzialności socjalnej. Z informacji, które w nim znajdziemy możemy dowiedzieć się m. in. jak rozkładają się proporcje kobiet i mężczyzn na kluczowych stanowiskach decyzyjnych, jak istotna jest dla niej przyroda oraz w jakie akcje charytatywne się angażuje. Czemu jednak warto opracować raport danych pozafinansowych? O czym wiedzieć przy jego wydaniu, aby dał oczekiwane skutki?

Czemu opłaca się przygotować raport danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych dobrze zdecydować się w szczególności z uwagi na postrzeganie firmy. Publikując raport CSR kreujemy image marki zaangażowanej, zaś to rzutuje zarówno na wzrost liczby klientów, jak i brak kłopotów z przyznaniem ewentualnych dotacji. Raport danych pozafinansowych także umożliwia stworzenie więzi z miejscowymi społecznościami i samorządami, a to będzie niezwykle ważne dla każdej marki – tak lokalnych spółek, jak i ogólnoświatowych korporacji.

Wydanie raportu danych pozafinansowych

Opracowanie raportu danych pozafinansowych da oczekiwane efekty wyłącznie wtedy, kiedy jego dane opublikujemy w przystępnej estetycznie formie. Z tego względu po przygotowaniu danych, warto zlecić złożenie raportu doświadczonej studiu graficznemu. Dzięki temu potencjalni kontrahenci szybko znajdą najistotniejsze dane, co w dużym stopniu rzutuje na ich zdanie o marce. Nie zapominajmy także, iż raport danych pozafinansowych jest częścią strategii kształtowania image’u firmy – musi więc być podobny do wydawanych przez nią materiałów promocyjnych.

Dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]