spacer 360 stopni, wirtualny spacer 3D
Marketing i reklama Usługi

Street View w Mapach Google – czy warto go zamówić?

Wirtualne spacery Google to ogromnie popularna forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez wysiłku w kilka minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Maui na Hawajach, by zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać niedostępne zakamarki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy firmie i pokazywać je potencjalnym klientom. Utworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani trudne, ani kosztowne, z kolei wygląda nadzwyczaj efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są spacery Google? Czemu warto ich użyć do promocji?

Spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać miejsca z całego świata. Polega on na tym, że Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a w następnej kolejności łączy je i udostępnia na Mapach Google. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę oraz możemy samodzielnie decydować, w jakim stronę chcemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego przyjrzenia się tej lokalizacji, prawie jakbyśmy tam faktycznie byli. Można również przechodzić kolejne metry i docierać do dalszych lokalizacji — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i obserwując otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po firmie?

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru VR po naszej firmie, hostelu czy restauracji. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne z reguły od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Maps obok tradycyjnych fotografii i umożliwić obecnym i potencjalnym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz rzecz jasna opłat za jego stworzenie, a sam spacer możemy również wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego opłaca się zamówić spacer VR po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na zwiedzenie danego lokalu przez domniemanego klienta. Bez wątpienia warto wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, poznając nasze biuro, mieszkanie do wynajęcia czy hostel otrzymają dużo ważnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Uznają nas również za profesjonalną markę. Spacer Google warto sporządzić nie tylko z myślą o klientach, ale także i dla kandydatów do pracy – jeżeli rzecz jasna chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które uprzednio przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, o wiele chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu witryny i wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 360 stopni działają na wszystkich urządzeniach, również tych przenośnych.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]