Marketing i reklama Usługi

Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

Skontaktuj się z fotografem Google

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Aby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]