egzotyczne podróże, podróże szyte na miarę
Podróżowanie

Fascynują Cię egzotyczne podróże? Znajdź ofertę dla siebie

Podróże rozluźniają, pozwalają odpocząć od codziennego zgiełku, uczą nas poszanowania dla odmiennych narodów i kultur oraz rozwijają imaginację. Najbardziej zapadają w pamięć te, które wiodą nas w dalekie obszary, kompletnie inne od naszej polskiej rzeczywistości. I chociaż nie wszyscy z nas mają duszę tułacza, każdy winien przynajmniej raz wyjechać w egzotyczną podróż w jakikolwiek tropikalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje Twoje wyjątkowe wakacje

Organizacja wyprawy egzotycznej jest niełatwym zadaniem. Z tej też przyczyny zwykły urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednakże głównie niezbyt interesujące wakacje w nadmorskich hotelach, wyjazdy odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie zawiera zwiedzania atrakcji turystycznych danego regionu. Jeżeli pragniesz naprawdę wyjątkowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, a więc zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta. Po uzgodnieniu z zamawiającym terminu, destynacji wyjazdu oraz preferowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i noclegi, a także sporządza szczegółowy plan wycieczki. Prócz tego biuro przekazuje także kilka istotnych wskazówek dla turysty, dotyczących między innymi tego, którą plażę wybrać, co wypada zwiedzić, gdzie kupić pyszny posiłek oraz sygnalizuje na co zwracać uwagę w odwiedzanym kraju.

Szalona wyprawa dla aktywnych lub egzotyczna podróż poślubna

Niezależnie od tego jaki rodzaj podróży lubimy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy znajdą coś dla siebie. Dla sympatyków pełnego relaksu biuro znalazło perfekcyjne lokalizacje w Tajlandii, Meksyku czy Filipinach. Młode małżeństwa mogą spędzić błogie tygodnie odpoczywając na plażach Indonezji albo Tanzanii – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Natomiast osoby pełne energii mogą wędrować po szlakach górskich w Himalajach, spotkać lemury na Madagaskarze, spotkać słonie i żyrafy podczas safari w Zanzibarze bądź wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brakuje również propozycji podróży egzotycznych dla rodzin z dziećmi.

Pochodzenie fotografii – relaksmisja.com.

Dane kontaktowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]