Rozwiązania dla przemysłu

Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Dystrybutor silników elektrycznych - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, jak również silników prądu stałego produkowanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy stosuje się między innymi w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]