Szkolnictwo

Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Korzystna oferta kursu rysunku znajduje się tutaj.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]