Szkolnictwo Tematyka żywnościowa

Pierwsze lekcje samodzielności – warsztaty kulinarne dla dzieci

Nie czekaj! Sprawdź najlepszą ofertę! Warsztaty kulinarne dla dzieci w dobrej cenie.

Dzieci lubią pomagać w gotowaniu – przynosić i wybierać składniki bądź dekorować ciastka. Chcesz rozwijać zapał kulinarny swojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – dlaczego warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w wieku od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zyskują przydatne umiejętności, ale przede wszystkim uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją pomysłowość. A jednocześnie wspaniale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, łączenie ciekawych smaków oraz ćwiczenie smacznych przepisów – całość sprawia, iż dzieci ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się również z zasadami, jakie obowiązują w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą także partycypować rodzice, jest to więc świetna sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem posmakować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Spotkania prowadzone są przez trzy godziny i odbywają się w Krakowie. W trakcie kursu uczestnicy przyrządzają deser i danie główne. Mali wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – przygotować wyborny makaron na słono bądź słodko, czy też podjąć się pieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje także wyśmienitą deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą. Lekcja powiązana z zabawą to najlepsza metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych dań niesie pociechom wiele satysfakcji. Nawet bardzo niepokorne dziecko będzie z zaangażowaniem oddawało się przyrządzaniu smakowitej pizzy lub przystrajaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje wykwalifikowany szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z dziećmi.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]