Tematyka żywnościowa

Jakie pieczywo powinno się kupować?

Szukasz pieczywa Kraków? Wejdź na www.piekarniapochopien.com

Pieczywo to w naszej kulturze podstawa diety człowieka. Jest wytwarzane z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zaczynu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających smak wypieków, jak przykładowo: słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego należy jeść regularnie pieczywo?

Pieczywo to pożywienie bardzo bogate w mnóstwo różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do właściwego działania ludzkiego organizmu. W jego składzie widnieją przede wszystkim węglowodany, aminokwasy i białka. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie zdecydowanie najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych piekarniach. Wyłącznie wtedy ma się pewność, że spożywane produkty zawsze są świeże.
Z wyśmienitych wypieków i niesamowitej troski o klienta słyną szczególnie piekarnie krakowskie, sławiące się wielkim zaufaniem kupujących. Oferowane w nich wypieki przyrządzane jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co stanowi gwarancję wyśmienitego smaku i najwyższej jakości użytych składników.

Dane kontaktowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]