Uroda

Jak używać kosmetyków do oczu i brwi?

Chcesz kupić kosmetyki do makijażu oczu? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Podstawowe kosmetyki do makijażu oczu oraz brwi

Zaakcentowane oczy to istotny etap nanoszenia makijażu. Trzeba rozpocząć go od zastosowania dopasowanej bazy pod cienie. Baza powstrzymuje kumulowanie się cieni w załamaniu powieki i jest bardzo pomocna, przede wszystkim jeśli ma się problemy z opadającą albo przetłuszczającą się powieką. Oprócz tego baza ujednolica koloryt skóry, czyli maskuje zaczerwienienie i widoczne naczynka, zwiększa żywotność makijażu oczu, a także potęguje kolory cieni do powiek. W asortymencie drogerii dostępne są kosmetyki w płynie, w kredce lub w słoiczku, toteż bez problemu można nabyć te, których preferujemy używać.

Do wykonania prostego makijażu oczu przydadzą się cienie do powiek. Zależnie od preferencji można osobiście dobrać ich kolory spomiędzy wielu dostępnych pojedynczych cieni do palety magnetycznej albo zamówić skomponowane już zestawy. Żeby przełamać monotonię makijażu oczu, przykładowo podkreślić kształt oka oraz zagęścić wizualnie rzęsy, wykorzystaj eyeliner albo kredki do oczu. Jeżeli natomiast lubisz zakładać sztuczne rzęsy, to rekomendujemy wykonać delikatną linię na powiece, która ukryje ich pasek. Poza tym kredki oraz eyelinery pozwalają na optyczne wymodelowanie oka, zaokrąglając bądź wydłużając je.

Finalnym elementem makijażu oczu jest nałożenie maskary do rzęs. Możemy sięgnąć po te dające rzęsom większą objętość, wydłużające je bądź o intensywnym kolorze.

Jeśli kochasz błyszczenie w makijażu, to rekomendujemy spróbować pigmenty do makijażu. W razie nakładania pigmentów powinno się pamiętać o odpowiednim kleju bądź bazie, aby pigmenty się tak szybko nie wykruszyły.

W domowej kosmetyczce warto mieć płyn do makijażu wodoodpornego. To przydatny artykuł, szczególnie gdy używamy kosmetyków żelowych przykładowo eyelinerów w słoiczku albo pomady do brwi, które nierzadko przysychają. Płyn Duraline można także wykorzystać z cieniami do powiek.

Codzienny makijaż brwi i oczu – nie musisz być profesjonalistą

Do naniesienia najprostszego makijażu oczu oraz brwi nie potrzebujesz profesjonalnych umiejętności ani ogromnej kolekcji kosmetycznych produktów. Jak najbardziej,wykonanie regularnej kreski eyelinerem wymaga drobnej wprawy, aczkolwiek już cienie, w szczególności te perłowe, można bez problemu nakładać opuszkami palców. Liczy się wyłącznie to, by w wykonanym makijażu czuć się swobodnie.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]