Urządzanie domu

Noti – poznaj poznańskiego producenta designerskich mebli

Sprawdź, gdzie nabyć designerskie meble Poznań, wejdź na noti.pl.

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po odnowieniu mieszkania, dążymy do tego, żeby zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie chcemy, aby wnętrza manifestowały naszą osobowość, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane masowo przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele większy aniżeli myślimy. Polacy też mogą się pochwalić wyjątkowymi, eleganckimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti – trwałe i eleganckie

Noti to producent mebli, który działa na polskim rynku już od ponad dekady i od początku jego celem jest, by oferowane przez niego meble były proste, komfortowe, a równocześnie stylowe i, co najistotniejsze, aby charakteryzowała je wytrzymałość. Marka kooperuje z szanowanymi krajowymi projektantami, którzy tworzą swoje projekty z entuzjazmem, starając się, by zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Wyróżniającą zaletą mebli marki Noti jest to, iż znakomicie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Designerskie meble Noti produkowane są manualnie z najlepszych surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o środowisko, między innymi poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Meble Noti – projektując pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, stanowiące oryginalną interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być sofy z linii Bouli lub siedziska z linii Termo czy x40. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te pasujące do koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowym meblom tego producenta można przyjrzeć się osobiście w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Co więcej meble Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Katowicach, w Krakowie czy w Gdańsku.

Pochodzenie zdjęcia: https://noti.pl

Dane kontaktowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]