Usługi z zakresu finansów

Kredyty dla firm – jak go uzyskać?

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno doświadczyłeś trudniejszych chwil pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy zwlekają z opłaceniem należności bądź nieprzewidziane wydatki na rozwój firmy – problemów może być wiele. Z pomocą może przyjść kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Funkcjonuje wiele metod na wsparcie rozwoju firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem pieniężnym podczas gorszego momentu działalności. Przy doborze właściwego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Na przykład jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub KPiR, powinniśmy odszukać taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorców otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, należy skorzystać z porady sprawdzonego doradcy kredytowego, który zna wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie w stanie wybrać tę najbardziej opłacalną. Pomoże on również w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm dla nowych przedsiębiorstw

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które zostały dopiero założone! Tutaj jednak znowu niezbędna okaże się rozmowa z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po założeniu przedsiębiorstwa.