Usługi z zakresu finansów

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Na https://flobo.io znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o automatycznej obsłudze należności.

Właściciele przedsiębiorstw wciąż poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym świetnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]