Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Busy Polska-Holandia w ofercie door-to-door

Polacy są aktualnie jedną z największych mniejszości w Holandii. Badania podają, że w Niderlandach mieszka już ponad ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczebność Polonii w Holandii sprawia, iż wzrasta popyt na usługi przewozowe do tego kraju. Wszyscy planujący podróż do państwa znanego z wiatraków i kanałów mają na szczęściedo dyspozycji wiele możliwości. Jak więc można dojechać z Polski do Holandii? Który ze sposobów będzie najwygodniejszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Sposobów na to, aby udać się w podróż z Polski do Holandii jest kilka. Najszybszy z nich to , rzecz jasna, samolot. Kursy do Niderlandów dostępne są codziennie z wielu małych i dużych portów – m.in. z Lublina, Modlina, Gdańska, Katowic, Wrocławia oraz Warszawy. Jeszcze dłuższa jest lista miejscowości, z których wyjeżdżają autokary rejsowe do Niderlandów. Te opcje posiadają jednak kilka minusów. Główny z nich to fakt, iż połączenia kończą się tylko w określonych przez przewoźnika miejscach. Do końcowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Bus do Holandii w opcji door-to-door

Aby ustrzec się takich problemów, warto skorzystać z transportu busem. Takie rozwiązanie ma sporo atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w opcji door-to-door, co znaczy, że prowadzący bus podjeżdża po pasażera we określone miejsce i dowozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Nie bez znaczenia jest też fakt, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i zapewniają wysoki komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi ogrzewanie postojowe, klimatyzację, Wi-Fi, odtwarzacze filmów, a także mnóstwo miejsca na ułożenie nóg i wygodne fotele.