Usługi

Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Catering weselny Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie czy wesela, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, w których uczestniczy często blisko stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie sama wymyślić menu, a potem przyrządzać oraz dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu weselnego

Urządzanie imprezy weselnej to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na sporządzanie listy gości, wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia stosownej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, by stoliki były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, potrawy były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także żeby obsługa profesjonalnie podawała gościom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kelnerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering weselny – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi regułami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, lecz też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożony uprzednio spis sugerowanych dań głównych, deserów i napojów pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc osobiście złożyć jadłospis z sugerowanych dań. Powinno się jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę klienta są gotowe przyrządzić niecodzienne zestawy potraw.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]