Usługi

Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Kliknij w to miejsce, aby dowiedzieć się więcej o ofercie firmy cateringowej w Krakowie.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne bądź firmowe, na które zapraszasz znaczną liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując soki oraz małe przekąski w najbliższym sklepie – duże eventy zazwyczaj wymagają właściwej oprawy również w sferze posiłków. Wszak nie godzi się stawiać na stolikach uczestników po prostu ciasteczek i słodkich napojów. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Jakie formy cateringu oferują doświadczone firmy?

Podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu na ogół oferują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, chrzty czy urodziny. Oferty te są starannie dopasowane do wymogów konkretnych eventów, przez co dostrzegalnie różnią się od siebie m.in ceną i spektrum dań proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej trzeba pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie wyszczególnić swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego rady. Wszak dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego typu to chleb powszedni, zatem wieloletnia praktyka w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust większości gości.

Catering – dania przygotowane przez zawodowych szefów kuchni

Przygotowanie dań nawet dla niewielkiej liczby gości jest olbrzymim problemem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy zrobić to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na organizację pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to także sposobność podania uczestnikom wyjątkowych posiłków przyrządzanych przez doświadczonych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich kompozycja. Dodatkowo podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]