Usługi

Coaching kariery – dlaczego warto skorzystać z niego skorzystać?

Jeżeli ciekawi Cię najlepsza oferta coachingu kariery, skieruj się na janklusak.pl/oferta/zarzadzanie-kariera/

Specjalistyczne doradztwo zawodowe umożliwia odkrycie Twoich mocnych stron i wykorzystanie skrytego potencjału. Dlaczego warto zainwestować w swoje umiejętności zawodowe? Na czym polega coaching kariery?

Jak wesprze Cię profesjonalny coaching kariery?

Coaching kariery zrealizowany z kompetentnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, ale też doświadczonym pracownikom, którzy lękają się transformacji w sektorze zatrudnienia, szykują się do zmiany pracy lub pragną obronną ręką przebrnąć przez restrukturyzację w spółce. Profesjonalny coach kariery pomaga na wielu płaszczyznach – objaśnia jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zwycięsko przebrnąć rekrutację, a także jak kształtować tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, które są przydatne w życiu zawodowym. Coach kariery zajmuje się także wsparciem w właściwym opracowaniu dokumentów, na przykład listu motywacyjnego, CV czy portfolio osiągnięć, tak, aby wzbudziły ciekawość u ewentualnych pracodawców, a przez to podniosły szansę na to, iż kandydat będzie zaproszony na rozmowę. Równie kluczowe jest także szkolenie z autoprezentacji – to jeden z głównych atrybutów, który wysoko oceniają pracownicy działów HR.

Komu zaleca się coaching kariery?

Pragniesz kierować swoją karierą zawodową tak, aby wreszcie osiągnąć sukces na rynku pracy? A może planujesz zmienić specjalizację, jednak nie wiesz, jaka praca da Ci dobre dochody i jednocześnie radość? Coaching kariery spowoduje, iż odkryjesz swoje silne i słabe strony, zaczniesz wykorzystywać czające się w Tobie możliwości i osiągać sukcesy zawodowe. Profesjonalny coach kariery wspomoże również kierowników wysokiego stopnia tudzież innych wysoko kwalifikowanych pracowników poszukującym ukierunkowanych konsultacji. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do wyznaczenia potrzeb doradczych – na tym etapie uzgadnia się cele uczestnika sesji, jakiego wsparcia potrzebuje i jaka liczba konsultacji z doradcą zawodowym pozwoli osiągnąć zamierzony cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]