kraków lotnisko parking długoterminowy
Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać z jego usług?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź na telefon – błyskawicznie i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]