Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Gniotpol Trailers Sp. z o. o. – o polskim producencie zabudów samochodowych

Branża transportowa stale się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, a także pojawiania się nowych rynków importu i eksportu. Jednoczenie potrzebuje także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na modernizacji procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez użycia wózka widłowego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni 30 lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers przygotowanie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w miejscowości Malnia lub w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje przeprowadzane są na obszarze całej UE w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie klientów, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep firmy są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co znacznie przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.