Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

Na ruchliwych lotniskach znalezienie taksówki potrafi okazać się dużym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z konkretnego miasta niewątpliwie sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć poważne problemy – ich wizyta w tym miejscu jest zwykle bowiem zaplanowana z ogromną dokładnością. Warto więc wcześniej pomyśleć o przewozie do celu podróży. Firmy oferujące tego rodzaju usługi działają we wszystkich miastach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w stolicy, Katowicach czy w Krakowie. Powinniśmy przy tym dodać, że te firmy odznaczają się nie tylko opcją zlecenia taksówki na określoną godzinę – mają poza tym wiele innych atutów. Dlaczego więc warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego warto skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się również wygoda samochodów – przedsiębiorstwo ją proponująca stosuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa oraz innych wiodących marek aut. Nie bez znaczenia jest też to, że wybierając tę formę transportu nie trzeba jechać z innymi ludźmi – auto zarezerwowane jest tylko dla nas lub partnera biznesowego. Warto nadmienić również o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po Krakowie – możliwe będzie wszak zarezerwowanie kursu do innych miejscowości w Małopolsce lub poza nią.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Trasy do popularnych Business Parków i biur spółek, działających na terenie miasta, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 PLN. Na nieco większe opłaty musimy być gotowi, jeśli zamierzamy zamówić kurs do innego miasta położonego w regionie. Przykładowo, podróż do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu zł – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych danym kursem. Natomiast na biznesowy kurs w luksusowych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach 300 złotych. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia komfortowe warunki podróży, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.