Usługi

Kto korzysta z usług detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności małżonka czy ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych informacji staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z usług firm detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w efektywny i szybki sposób uzyskać potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają również doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.