Usługi

Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Sale do wynajęcia Kraków - tu znajdziesz aktualną ofertę.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne lub pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie ukształtowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby świętować podpisane kontrakty, a także przeróżne bankiety dla wspólników biznesowych, kursy czy sympozja. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Jak wybrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto szukać propozycji wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do rangi planowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla kontrahentów spółki, podczas których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Należy w takich wypadkach wyprawić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które wyraźnie zaakcentuje ważność wydarzenia. Z kolei jeśli na event poproszone będą osoby nie zamieszkujące w bliskiej okolicy sali należy wybrać lokal, zlokalizowany niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie można nie uwzględnić tak ważkiej kwestii, jak zapewnienie obecnym gościom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania dobrej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazane miejsce apetycznych dań dla obecnych, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stołów. W czasie pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Należy zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i świetnie prezentujące się dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować posiłki w zgrabny sposób.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]