Usługi

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Szukasz dobrej oferty sali ślubnej w Krakowie? Nie wahaj się! Kliknij na ten link.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym rodzina narzeczonych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki trzeba wziąć pod uwagę?

Szukając lokalu na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników wesela, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeżeli na ślub zaproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym mieście, warto poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy dekoracja sali, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i wybranie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Impreza może zostać urządzona także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 40 minut.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]