Usługi

Opieka nad grobem

Opieka nad grobami Kraków - usługa dla Ciebie

Oblicze nagrobków naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła grób co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]