Usługi

Opróżnianie piwnic – pozbądź się zalegających śmieci

Wiosna to czas m.in. garaży, pomieszczeń gospodarczych i poddaszy. Chcesz zadbać o porządek w swoim otoczeniu? Zobacz, kiedy warto zlecić profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – małe pomieszczenie, dużo odpadów

Oczyszczenie starej piwnicy to ogromne wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zapełniającą pomieszczenie niedziałającą elektronikę, sprzęty czy zepsute przetwory, ale też zatroszczyć się o wywiezienie odpadki do punktu utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do zwykłego kosza jest karalne i niebezpieczne dla środowiska . Obywatele dużych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie sprzątać domowych piwnic i strychów – funkcjonują tam firmy, które oferują profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają ochoty czy też czasu na pakowanie i sortowanie śmieci – wolą, żeby zajęli się tym profesjonaliści. Przedsiębiorstwa oferujące sprzątanie mieszkań poradzą sobie z różnymi rodzajami śmieci – odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), meblami, jak również gruzem czy odpadami budowlanymi.

W jaki sposób wygląda sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Ekipa przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań przyjeżdżają do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Firmy tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają zapakować do nich śmieci, wynieść je z domu bądź mieszkania, a następnie przewieźć do miejsca utylizacji. Firmy te posiadają flotą pojazdów przystosowanych do wywozu różnego rodzaju odpadów i w kilka godzin radzą sobie z zagraconymi piwnicami i strychami. Koszt usługi jest z reguły zależna od zakresu przeprowadzonych prac.