Usługi

Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Dowiedz się więcej o cateringu firmowym Katowice na lastrada.pl.

Spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencja – każda poważna firma prawdopodobnie w końcu stanie przed nieodzownością organizacji wydarzenia tego typu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się spore tłumy, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 5-7 godzin, częstokroć także przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie trzy kilkunastominutowe przerwy, podczas których nie da się zjeść kompletnego posiłku w okolicznej kafeterii. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również zanieść na salę, w której trwa wykład. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie dłoni czy odzieży. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to również szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w swobodnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na szkoleniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który stoi na stołówkach firm, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, gryząc kupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o komforcie partycypantów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]