Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Parking strzeżony przy lotnisku – dlaczego warto skorzystać z tej możliwości?

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym samochodem, lecz prosi kogoś o podwiezienie albo przybywa taksówką. Uważa się, że to jest lepsze rozwiązanie, bo w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować pojazd na czas nieobecności. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, którym jest zostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto tam zaparkować?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko swym pojazdem. Nawet jeśli parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie należy się tym martwić, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa parkowanego auta, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także ubezpieczenie z polisy, a więc strzeżony w ten sposób samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są też ceny atrakcyjniejsze niż można szacować, a zatem opłaca się to zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą udać się w podróż zupełnie nie obawiając się o bezpieczeństwo powierzonego samochodu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pełniąca dozór całodobowo. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest także tym bardziej bezproblemowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na rozmaite rabaty.