Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – jak wygodnie dojechać do portu lotniczego

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – chroń auto przed osobami niepowołanymi

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.