Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Więcej szczegółów o parking lotnisko Kraków Balice znajdziesz tutaj.

Komfort, możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe miejsca świata oraz szybkość – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, gdyż parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja pomocy personelu

Jeżeli wybierzemy usługi świadczone przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć również na sporo udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]