Usługi

Przekąski, przyjęcia tematyczne, zabawy – oferta sali urodzinowej dla dzieci

Urodziny to jedna z nielicznych okazji, które celebrujemy z równie intensywną radością przez całe życie. Nikt jednak nie odnosi się do kwestii przyjęcia z okazji urodzin z taką rozradowaniem jak dzieci – każda kolejna rocznica urodzin to dla najmłodszych ulubiony dzień w roku, na który czeka z niecierpliwością.

Organizacja urodzin dla dzieci – w mieszkaniu czy w centrum zabaw?

Pierwszą myślą rodzica jest z pewnością to, iż urodziny najłatwiej zorganizować w mieszkaniu. Łączy się to jednakże z potrzebą samodzielnego zapewnienia gier innych od tych, w jakich towarzysze dziecka biorą udział w trakcie typowych odwiedzin, jak również zapewnienia smakołyków dla maluchów oraz ich opiekunów. O ile organizacja urodzin, w których będzie uczestniczyć pięciu lub sześciu małych imprezowiczów nie będzie wywoływać problemów, to już przy pokaźniejszej liście zaproszonych, w mieszkaniu przeciętnej wielkości może braknąć miejsca, żeby opiekunom i dzieciakom te kilka godzin minęło w komforcie. Wynajem sali urodzinowej dla dzieci w takich przypadkach może więc stać się najlepszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto zamówić organizację urodzin w bawialni?

Organizacja urodzin dla dziecka w sali zabaw na mnóstwo zalet. Przede wszystkim nie ma potrzeby w ogóle myśleć o sprawach organizacyjnych – zaproszenia na przyjęcie oraz smakołyki dla najmłodszych przygotuje prowadzący salę, a opiekunowie będą mogli posilić się kawą i kanapkami dostępnymi w kawiarni. Zależnie od wybranej oferty w urodzinach może uczestniczyć nawet do 30 maluchów, dla których na pewno nie będzie za mało miejsca, ponieważ na czas trwania imprezy urodzinowego bawialnia jest w całości do dyspozycji najmłodszych gości. Ich czas wypełnią także gry zaplanowane przez wprawnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznego przyjęcia, np. z motywami straży pożarnej, superbohaterskimi czy jednorożców.