Usługi

Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Jeśli potrzebujesz zlecić organizację przyjęć, skieruj się tutaj.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również imprezy z okazji 18-tych urodzin, komunie święte oraz ceremonie chrztu. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest długi, na ogół nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy powinniśmy zamówić odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. urodziny albo osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom należy przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast przyjęcia, w których dużą grupę gości będą stanowić kilkulatki, m.in. chrzty albo komunie, dobrze jest urządzać w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom także powinny być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęć w Małopolsce

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście dworskiej oprawie odbywają się tu chrzty, komunie i – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez trudu można pomieścić nawet do 130 osób. A jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i ozdobienia stolików, przez przygotowania posiłków, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]