Tematyka witryn internetowych Usługi

Rejestracja domeny – krok po kroku

Przejrzysta i funkcjonalna strona internetowa to idealna wizytówka każdej firmy. Interesuje Cię rejestracja domeny i nie masz pojęcia jak to zrobić? Sprawdź, jakimi kryteriami warto się kierować przy zakupie domeny, a także jak sprawdzić dostępność domen?

Rejestracja domeny internetowej krok po kroku

Domeny internetowe oferowane na JCHost.pl pozwolą przykuć uwagę internautów i zwiększą rozpoznawalność witryny w internecie! Nasz rejestrator domen oferuje nie tylko pełną administrację, ale również fachową asystę techniczną. Wykupienie domeny rozpoczyna się od wyboru nazwy głównej strony, który powinien wiązać się z jej tematyką. Niebagatelny jest odpowiedni dobór słów kluczowych, a sama nazwa powinna być też łatwa do zapamiętania i być możliwie jak najkrótsza. Kluczowy jest też wybór tzw. rozszerzenia, czyli końcówki domeny. Dostępne są różnorakie możliwości, m.in.: „.pl” – dla stron o zasięgu lokalnym, „.com” – dla spółek o zasięgu ogólnoświatowym, „.org” – dla organizacji, stowarzyszeń i fundacji lub „.biz” – dla stron związanych z szeroko rozumianym biznesem. Następnie konieczne jest sprawdzenie dostępności domeny – w tym celu należy użyć wyszukiwarki domen.

Ostatni etap kupna domeny – rejestracja adresu

Kiedy sprawdzimy już dostępność domeny, można przejść do rejestracji – uzupełnienia aktualnych danych firmy i wniesienia opłaty za abonament. Usługi oferowane przez JCHost.pl zapewniają łatwą rejestrację domeny, a także jej odnowienie po upływie okresu abonamentowego. Na uwagę zasługuje profesjonalny serwis i kompleksowa pomoc podczas konfiguracji domeny, które sprawiają, że rejestrator ten chętnie wybierają Klienci zainteresowani wykupieniem domeny.