Usługi

Serwis Apple Warszawa – twój iPhone’a może znów być sprawny!

Więcej szczegółów o ofercie serwisu Apple w Warszawie.

Tablety, telefony i laptopy stały się integralną częścią naszego życia zawodowego, jak i osobistego, w związku z tym nabywając te urządzenia na ogół szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od wielu lat produkty firmy Apple, które mimo swojej dość znacznej ceny w porównaniu do urządzeń innych marek, co roku pozyskują sobie setki tysięcy kolejnych klientów. Jednakże nawet telefon najwyższej klasy może stracić swoje właściwości albo zostać uszkodzony w rezultacie nieuważnego używania. Ale nie świadczy to o tym, iż natychmiast powinno się zamienić go na nowy – warto przecież dostarczyć go do serwisu Apple.

Musisz wymienić baterię? Dostarcz smartfon do Serwisu iPhone Warszawa

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, że te urządzenia pracują bezawaryjnie bardzo długo, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia, powstałe z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje zlecenia na wymianę szybki przedniej oraz tylnej, stłuczonych w wyniku upuszczenia telefonu z wysokości, wymianę baterii, która z czasem wolno się ładuje czy wymianę innych delikatnych elementów jak niedziałający przycisk HOME bądź uszkodzone gniazdo ładowarki. Nasi specjaliści pomogą również w razie konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Kiedy skończy się gwarancja korzystaj z usług Serwis iPhone Warszawa

Póki iPhone ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Przeszkody zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, gdyż likwidacja nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, najczęściej w sporych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z wieloletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią przeprowadzić naprawę telefonów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, sprzedawanych w okresie ostatniej dekady, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX i XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a więc nie możesz go dostarczyć osobiście do punktu, poszukaj ekspertów, którzy przyjmują zlecenia naprawy telefonów Apple wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555