Usługi

Sprzątanie i czyszczenie grobów

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź www.pong-malopolska.pl

Chyba żaden z nas nie chce, aby groby jego bliskich były brudne. Tymczasem jednak, trudno jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, odwiedzając groby jedynie przed najważniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na niebyt – musimy jedynie powierzyć ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym osobie. Jak znaleźć takie oferty? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Oferty czyszczenia grobów

Ogłoszenia przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów łatwo znajdziemy w sieci – musimy wpisać właściwe słowa w Google. Oprócz tego, firmy te zazwyczaj ogłaszają się również w pobliżu cmentarzy – jeśli dobrze przyjrzymy się tablicom z ogłoszeniami, z pewnością znajdziemy odpowiednią w naszym przypadku ofertę.

Usługi firm – czyszczenie grobów i wiele więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu usług oferowanych przez osoby opiekujące się miejscami pochówku naszych krewnych. Stawiając na skorzystanie z ich usług, możemy liczyć także na renowację pomnika, zbudowanie ławeczki na cmentarzu, palenie świeczek oraz sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie jednorazowej usługi albo wybór współpracy stałej.

Jak drogie jest czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny opisywanych zleceń niełatwo byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ stawki mogą bardzo różnić się w poszczególnych miejscowościach. W wielu polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo mniej więcej trzydziestu zł. Roczna opłata abonamentowa to zaś około czterysta złotych za pojedynczy nagrobek.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]